mobilní menu
nákupní košík
Gastronomie

Když dobře piješ, potřebuješ i dobře jíst

Se zápalem a pílí se věnujeme výrobě vína a se stejnou vervou jsme se vrhli i do gastronomie. Byla by přece škoda dát si ke kvalitnímu vínu, třeba jen průměrné jídlo, že? Navíc nás dost baví párování vín s pokrmy, takže jsme vlastně spojili příjemné s užitečným. O výsledky našeho snažení se s vámi rádi podělíme.

Nabídka v sekci degustace

Suroviny

Náš cíl je jednoduchý. Podávat kvalitní jídlo na hezkém talíři v útulném prostředí a příjemné společnosti. Vaříme poctivě z kvalitních a čerstvých surovin. Používáme maso z bio chovu, sami si vyrábíme paštiky, krémy a pomazánky vždy bez jakýchkoliv chemických přísad.

Zážitkové gastronomické večery

I v gastronomii se neustále učíme a zdokonalujeme. Necháváme se inspirovat předními českými kuchaři. V našem sklepě v Novém Šaldorfu pořádáme zážitkové gastronomické večery se skutečnými špičkami v oboru. O své kulinářské umění se s námi podělila opravdová esa české gastronomie jako například Roman Paulus, Pavel Sapík, Pavel Býček, Radek David a mnoho dalších.
Pravidelně se také účastníme gastronomických festivalů, kde připravujeme menu s nestory české kulinařiny, jako například Zděňkem Pohlreichem, Jaroslavem Sapíkem, Českým národním kulinářským týmem a spoustou další špiček.

Párování vína s pokrmy

Párování vína s pokrmy je disciplína, která nás hodně baví. Hodně cestujeme a poctivě sbíráme zkušenosti jiných předních restaurací či vinařů doma i za hranicí. Rádi také sami experimentujeme. Přijďte k nám, nechte se vést a zjistěte, jak se nám to podařilo.